LLumar

Dekoratīvās Plēves

Moderna interjera formēšanā ievērojamu lomu spēlē stikls, pie kam ne tikai birojos, bet arī dzīvojamās telpās. Stikla konstrukcijas un starpsienas veido telpas atklātuma un viegluma sajūtu.

Interjērs, arhitektūra un funkcionāls

Individualitāte

Ar savu elastīgumu telpu plānošanā un piesaistes iespēju jebkuram interjeram tie kļuva ārkārtīgi populāri dizaineru un arhitektu starpā. Lai pasvītrotu interjera individualitāti, atdalītu funkcionālās zonas, bieži rodas nepieciešamība stiklu dekorēšanā. Esošās stiklu krāsošanas un matēšanas tehnoloģijas ir diezgan dārgas un gadījumā ja ir nepieciešams veikt kādas izmaiņas, tas prasa pilnu stikla nomaiņu.

Neierobežotas iespējas

Piedāvājamās dekorēšanas tehnoloģijas ar LLumar plēvēm dod jaunas iespējas dizaina jomā, pie kam izmaiņas var būt ieviestas jebkurā projektēšanas un uzstādīšanas stadijā, bez dārgas stikla nomaiņas. LLumas matēto, krāsaino, rakstaino plēvju plašs sortiments palīdz atrast individuālo risinājumu katrā konkrētajā gadījumā:

Mainot telpu funkcijas vai atjaunojot interjeru plēvi var noņemt un tās vietā uzlīmēt citu, kas atbilst jaunām prasībām. Pie kam tas dod iespēju izvairīties no izdevumiem kas saistīti ar stikla nomaiņu, ja tās būtu bijis dekors izmantojot tradicionālo tehnoloģiju. Šī unikālā īpašība tiek plaši izmantota nomājamās telpās, veikalos un birojos, kur bieži rodas nepieciešamība veikt ātras un ekonomiskas izmaiņas.

Var izgriezt zīmējumu vai logotipu, savienot un apgriezt pēc Jūsu gaumes. Kombinējot dažādas krāsas var panākt jebkuru nokrāsu un efektu. Var izkliedēt, fokusēt vai pilnīgi bloķēt gaismu. Savienojot zīmējumus un uzrakstus, liekot vienu slāni uz otru, var izveidot trīsdimensiju efektus pilnībā mainot telpu. 

Lietošanas jomas

public-sector

Sabiedriskais sektors

Stiklojuma drošuma jautājums tiek reglamentēts ar S direktīvu 89/654/EEC kas nosaka, ka lai pasargātos no traumām stiklam ir jābūt drošam un attiecīgā veidā apzīmētam vietās, kur ir iespējama cilvēka sadursme ar stiklu. Lai apzīmētu durvju, eju un koridoru stiklus, labi der LLumar plēves ar dekoratīvu zīmējumu: kvadrāti, apļi, platas un šauras strīpas. Visiem pieejamās telpas atdalīšanai no darba zonām tiek izmantotas matētas plēves. Tās arī labi der žalūziju un aizskaru vietā telpās ar paaugstinātām prasībām pret higiēnu, tādās kā medicīniskās iestādes, bērnu dārzi un sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumi.

Komerciālās telpas

Moderniem birojiem ir raksturīgs liels stikla starpsienu un durvju skaits. Matētās plēves ir labi piemērotas telpas funkcionālai sadalīšanai un privāto zonu izveidošanai. Sarunu istabas, vadītāju kabineti, ēdnīca un palīgtelpas – šis nebūt nav pilns telpu saraksts, kurām ir nepieciešama aizsardzība no nepiederošo personu uzmanības. Matēto plēvju īpašība izkliedēt attēlu un gaismu ļauj izveidot konfidenciālās zonas, nezaudējot atklātas telpas sajūtu , kuru dod stikla konstrukcijas. Matētā virsmā var būt iekļauti simboli, logo un attēli kas atbilst firmas stilam un kas ne tikai atdzīvinās un uzlabos dizainu, bet arī nostiprinās kompānijas identitāti.
commercial-building

Individuālā būvniecība

Stiklu dekorēšanas iespējas privātmājās un dzīvokļos ir ierobežotas tikai ar Jūsu fantāziju. Parasto stiklu kas stāv bīdamās sistēmās, durvīs un starpsienās var pārvērst par interjera dekoratīvo elementu, panno, vitrāžu vai jebkuru citu māksliniecisko kompozīciju. Pie kam Jums vienmēr paliek iespēja ātri un ērti atjaunot to.

Garantijas un kvalitāte

0 .Gadi
Garantija

Pateicoties vienmērīgai struktūrai LLumar matētās plēves uzlabo stikla izskatu. Uz stikla uzlikta plēve neatlīmēsies un neatslāņosies visā ekspluatācijas laikā. Plēves virsma ir izturīga pret dilšanu. Speciāls slānis pasargā plēvi no skrāpējumiem. Tā it viegli mazgājama ar visiem stiklu mazgāšanas līdzekļiem. Garantija visām plēvēm – 5 gadi.

Close Menu
×