E-mail: llumar@inbox.lv Tel.nr.: 28689922

Automobiļu plēves

Plēve pasargā Jūs un Jūsu auto no saules staru kaitīgās ietekmes. Tā darbojas kā barjera , bloķējot 99% UV staru, kuri noved pie salona daļu priekšlaicīgas izbalēšanas un izjukšanas.

Atstarojot un filtrējot saules starus, plēve neļauj salonam pārkarsēties un pasargā no apžilbinošas gaismas vadītāju un pasažierus. Auto vadīšana kļūst ērtāka un patīkamāka.

Automobiļu plēves

Plēve pasargā Jūs un Jūsu auto no saules staru kaitīgās ietekmes. Tā darbojas kā barjera , bloķējot 99% UV staru, kuri noved pie salona daļu priekšlaicīgas izbalēšanas un izjukšanas. Atstarojot un filtrējot saules starus, plēve neļauj salonam pārkarsēties un pasargā no apžilbinošas gaismas vadītāju un pasažierus. Auto vadīšana kļūst ērtāka un patīkamaka.

Labums no tonēšanas ar LLumar plēvi

Aizsargāti no karstuma, apžilbinošas gaismas un atspulga

Jūsu acu un ādas aizsardzība no kaitīga UV starojuma

Salona aizsardzība no izbalēšanas

Degvielas ekonomija sakarā ar kondicionētāja slodzes samazināšanu

Pasargāšana no ziņkārīgiem skatieniem

Iekļūšana salonā pa logu iespējas samazināšana

Aizsardzība no stikla šķembām avārijas gadījumā

Auto ārējā izskata uzlabošana

Kāpēc LLumar?

Nr.1 starp profesionālām plēvēm

LLumar ieņem 30% pasaules un 50% Amerikas kvalitatīvo plēvju tirgus.

Prolongētas darbības UV staru filtrs

Ja citas plēves UV filtrs zaudē savas īpašības pirmo ekspluatācijas 2-3 gadu laikā, LLumar plēves stabili saglabā savas raksturlīknes visā ekspluatācijas laikā.

Paaugstināta izturība pret skrāpējumiem

LLumar plēves ir vismaz divreiz mazāk pakļautas skrāpējumiem salīdzinoši ar tuvāko konkurentu plēvēm.

Attēla kropļojuma neesība.

Augstā optiskā tīrība tiek sasniegta izmantojot augstas kvalitātes poliesteru DuPont un patentēto līmes sistēmu HPR.

Plaša izvēle

Vairāk kā 30 automobiļu plēvju veidi atļauj izvēlēties auto stiklu tonēšanas optimālo variantu.

Ilgs kalpošanas laiks

Garantija plēvēm 5-10 gadi. Un mazgājas kā parasts stikls.

Trīs plēves līnijas, dažādām vajadzībām

classic

Plēvju klase, kurās krāsa un piesātinājums tiek sasniegts ievadot plēvē stabilās krāsvielas. Patentēta tehnoloģija ļauj vienmērīgi impregnēt krāsu visā plēves biezumā. Rūpīgi izvēlētas krāsvielas ļauj dabūt siltas un patīkamas nokrāsas, kas piešķirs Jūsu auto nedaudz domīgu izskatu. Kā visas citas LLumar līnijas, „Classic“ ir līderis savā kategorijā un ļauj sasniegt labākus rezultātus aizsardzībā no saules stariem, kādas ir iespējamas krāsoto plēvju vidū.

Comfort

Populāra autovadītāju starpā kas izvēlas klasisku tonēto stiklu izskatu un pie tam vēlās iegūt papildus aizsardzību pret saule stariem. Krāsotas plēves sastāvā tiek papildus ievadīts metalizēts slānis, kas atstaro saules starus un piešķir plēvei vienreizēju nokrāsu. Atšķirībā no citu ražotāju pusmetalizētām plēvēm, „Comfort“ plēvei salona iekšpusē praktiski nav spīduma, kas ierobežo redzamību nakts laikā. Efekts ir sasniegts pateicoties metalizēta slāņa kombinācijai ar tonētiem slāņiem kuri dzēš spīdumu.

Premium

Labākas kvalitātes plēves pasaulē, kuru ražošanai tiek izmantotas jaunākas tehnoloģijas. Tas ir 100% metalizētas plēves kas nesatur krāsvielas. Krāsa un krāsas intensitāte tiek sasniegta ar dažādu metālu slāņu magnetronisko uzsmidzināšanu. Plēves garantē maksimālo aizsardzību no saules stariem pie minimālas aptumšošanas no iekšpuses. Tiem ir neapstrīdamas funkcionālas un estētiskas priekšrocības salīdzinājumā ar citām plēvēm. Par cik metāls neizbalē no saules stariem, “Premium” klases plēvēm ir mūža garantija.

Plēve priekšējiem stikliem un priekšējiem sānu stikliem

Līdz neseniem laikiem sakarā ar priekšējo stiklu un priekšējo sānu stiklu nonēšanas ierobežojumiem autovadītājiem nebija efektīvas aizsardzības no saules. Jaunāka LLumar izstrādne – AIR75 ļauj par 40% samazināt saules enerģijas iedarbību nepārkāpjot tonēšanas normas.

40%

Redzamā gaisma, kas tiek laista cauri plēvei:

73%

Bloķētie saules gaismas infrasarkanie elementi:

93%

Piesakies uz konsultāciju jau tagad!

Close Menu
WordPress Lightbox Plugin
×